Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva Geológ Rožňava E
Odohrané 20.04.2018
Nepotvrdené Geológ Rožňava E 14
Lakatoš Marek 4.5/0, Németh Dávid 3.5/1, Bari Ján 2.5/0, Vnenková Daniela 2/0, Jerga Michal ml. 1/3, Junger Ján 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:22
4 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Oravec Jaroslav 2/2.5, Oravec Vladimír 1/2.5, Bystren Jaroslav 1/3.5, Hric Ján 0/4.5, Hric Ján ml. 0/1,
Odohrané 13.04.2018
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 6
Gaži Lukáš 3/1.5, Darvaš Ján 2/2.5, Máté Alexander 1/3.5, Hatala Milan 0/4, Skokan Gabriel 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
12 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Németh Dávid 3.5/1, Lakatoš Marek 3.5/1, Vnenková Daniela 2.5/1, Jerga Michal ml. 2/2, Junger Ján 0.5/0, Jerga Michal st. 0/1,
Odohrané 06.04.2018
Potvrdené Geológ Rožňava E 11
Junger Ján 4.5/0, Lakatoš Marek 4/0, Németh Dávid 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
7 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
Boldi Nikolas 1/2, Benčko Marek 1/2.5, Gecelovský Matej 0/3.5, Gecelovský Igor 0/3, WO 5
Odohrané 23.03.2018
Doručená kópia VAJDA TEAM Dobšiná 13
Bubenčik Marian 4/0.5, Červenak Ján 4/0.5, Červenak Roman 3/1.5, Kraga Štefan 2/1.5, Kašpar Štefan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
5 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Németh Dávid 1.5/3, Junger Ján 1.5/1, Lakatoš Marek 1.5/3, Bari Ján 0.5/4, Hricová Júlia 0/2,
Odohrané 16.03.2018
Nepotvrdené Geológ Rožňava E 11
Bari Ján 4.5/0, Lakatoš Marek 2.5/2, Németh Dávid 2/1, Jerga Michal ml. 1/3, Vnenková Daniela 0.5/1, Junger Ján 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
7 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Barczi Lóránt 3/1.5, Rohály Štefan 2/2.5, Bartók Gabriel 2/2.5, Pál Balázs Árpád 0/4.5,
Odohrané 09.03.2018
Potvrdené STK KRAS Silica 5
Dely Attila 3/1.5, Farkas Ladislav 1/3, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Alexander 0/4.5, Kovács Dezider 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
13 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Bari Ján 4.5/0, Németh Dávid 3.5/1, Lakatoš Marek 3.5/1, Vnenková Daniela 1/1, Junger Ján 0.5/0, Jerga Michal ml. 0/2,
Odohrané 23.02.2018
Nepotvrdené Geológ Rožňava E 14
Lakatoš Marek 4/0.5, Hajdúk Alex 3.5/1, Bari Ján 3.5/1, Junger Ján 3/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
4 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 0.5/4, Kamenský Milan 0/4.5, Gallo Viliam st. 0/4.5,
Odohrané 16.02.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 10
Záhoranský Dušan 3.5/1, Leško Marek 2.5/2, Trenka Štefan 1.5/3, Hutník Jaroslav 1.5/1, Lenkey Vladimír 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
8 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3/1.5, Bari Ján 3/1.5, Junger Ján 2/2.5, Hricová Júlia 0/2, Vnenková Daniela 0/2.5,
Odohrané 12.02.2018
Nepotvrdené Geológ Rožňava E 10
Lakatoš Marek 4/0, Hajdúk Alex 2.5/2, Bari Ján 1.5/3, Jerga Michal ml. 1/3, Junger Ján 0.5/0, Vnenková Daniela 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
8 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Králik Štefan 3/1.5, Tóth Kamil 2/2.5, Domik Ladislav 2/2.5, Gerenyi Maťo 1/3.5,
Odohrané 26.01.2018
Potvrdené ŠK Henckovce B 14
Fafrák Ivan 4.5/0, Zagiba Ján 4.5/0, Fafrák Slavomír 3.5/1, Šimon Peter 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
4 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 2/2.5, Bari Ján 1/3.5, Jerga Michal ml. 1/3.5, Hricová Júlia 0/2, Barczi Gabriel 0/2, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 19.01.2018
Potvrdené STO Hrhov 9
Jánosdeák Peter 3.5/1, Grulyo Dominik 3/1.5, Szepesi Arpád 1.5/3, Jánosdeák Dávid 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
9 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3.5/1, Bari Ján 3.5/1, Vnenková Daniela 1/1.5, Jerga Michal ml. 1/3, Hricová Júlia 0/2, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 15.12.2017
Potvrdené Obec Čierna Lehota 11
Hric Ján 4.5/0, Oravec Jaroslav 3.5/1, Oravec Vladimír 1.5/3, Nemčko Marian 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
7 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Junger Ján 3/1.5, Vnenková Daniela 2/2.5, Barczi Gabriel 2/2.5, Jerga Michal ml. 0/4.5,
Odohrané 08.12.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 7
Junger Ján 3/1.5, Lakatoš Marek 2/2.5, Bari Ján 2/2.5, Jerga Michal ml. 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
11 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 3.5/1, Skokan Gabriel 2.5/2, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/0, Hatala Milan 1/2, Magyar Pavol 0.5/0,
Odohrané 01.12.2017
Potvrdené ŠKST Slavošovce 14
Boldi Nikolas 4.5/0, Gecelovský Matej 4/0.5, Benčko Marek 3/1.5, Gecelovský Igor 1.5/1, Kliment Miloš 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
4 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 2.5/2, Németh Dávid 1/3.5, Bari Ján 0.5/4, Jerga Michal ml. 0/4.5,
Odohrané 24.11.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 5
Bari Ján 3/1.5, Lakatoš Marek 1/3.5, Pitko Jozef 1/3, Jerga Michal ml. 0/4.5, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
13 VAJDA TEAM Dobšiná Detail zápasu
Červenak Roman 4.5/0, Bubenčik Marian 3.5/1, Červenak Ján 3.5/1, Kraga Štefan 1/2, Kašpar Štefan 0.5/0, Bubenčik Roman 0/1,
Odohrané 17.11.2017
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 17
Kardos Pavol 4.5/0, Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 4/0.5, Bartók Gabriel 4/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
1 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 0.5/4, Bari Ján 0.5/4, Hricová Júlia 0/4, Jerga Michal ml. 0/4.5, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 10.11.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 7
Pitko Jozef 3/1.5, Németh Dávid 2.5/0, Jerga Michal ml. 1/3.5, Junger Ján 0.5/0, Hricová Júlia 0/2, Rusnák Filip 0/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
11 STK KRAS Silica Detail zápasu
Dely Attila 4.5/0, Kovács Alexander 3/1.5, Farkas Ladislav 2/2, Bodnár Robert 1.5/2, Kovács Dezider 0/1.5,
Odohrané 03.11.2017
Potvrdené STK Honce B 12
Spišák Miroslav 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Gallo Viliam st. 2.5/2, Repiský Rudolf st. 2.5/0, Kamenský Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
6 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3/1.5, Bari Ján 3/1.5, Jerga Michal ml. 0/4.5, Pitko Jozef 0/4, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 27.10.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 4
Németh Dávid 2/2, Hajdúk Alex 1/3, Bari Ján 0.5/0, Lakatoš Marek 0.5/0, Vnenková Daniela 0/4.5, Jerga Michal ml. 0/4, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
14 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Leško Marek 4.5/0, Polanecká Gabriela 3.5/1, Trenka Štefan 3/1.5, Matejzel Igor 3/1.5,
Odohrané 20.10.2017
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 11
Domik Ladislav 3.5/1, Tóth Kamil 3/1.5, Sedlák Ľuboslav 2.5/2, Králik Štefan 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
7 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Junger Ján 3.5/1, Vnenková Daniela 3.5/1, Rusnák Filip 0/4.5, Jerga Michal ml. 0/4.5,
Odohrané 13.10.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 7
Junger Ján 3.5/1, Vnenková Daniela 2/2.5, Németh Dávid 1.5/3, Adamová Zuzana 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
11 ŠK Henckovce B Detail zápasu
Fafrák Ivan 4.5/0, Fafrák Slavomír 3.5/1, Zagiba Ján 2/2.5, Kalina Marian 1/3.5,
Odohrané 06.10.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 8
Németh Dávid 4/0.5, Junger Ján 3/1.5, Vnenková Daniela 1/3.5, Hricová Júlia 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
10 STO Hrhov Detail zápasu
Grulyo Dominik 3.5/1, Jánosdeák Peter 2.5/2, Szepesi Arpád 1.5/1, Jánosdeák Dávid 1.5/1, Halászová Noémi 1/3,
~ Poč. záznamov: 22 | Výhry/Remízy/Prehry: 7/1/14 | Úspešnosť: 34.09% | Skóre: 174:222 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43478